Vanvejin Baskı (One Way Vision) OWV Çalışması

28.09.2020
214
Vanvejin One Way Vision Baskı (OWV) ölçülere göre fiyat bilgisi değişkenlik göstermektedir.
En Uygun Fiyat Ve Kaliteli Garantisi ile Vanvejin One Way Vision Baskı (OWV)
Vanvejin Baskı (One Way Vision) OWV Çalışması

One Way Vision Baskı Nedir: One way vision baskı (OWV); Adından da anlaşıldığı gibi tek taraflı görüş sağlayan bir baskı türüdür. Genellikle delikli folyo yada vanvejin baskı olarak da bilinir. Cam cephe kaplamalarında kullanılan one way vision (owv) delikli folyo vanvejin baskı sayesinde dışarıdan bakıldığında görselin belirgin olmasından dolayı dükkanınızın içi görülmez. Dükkan içinden gözlemleyenler ise dışarıyı rahatça görebilmektedir. Buda Vanvejin baskının en ön önemli niteliğidir.

Vanvejin Baskı – One Way Vision Baskı (OWV)

Kullanım alanları ise genellikle cam kaplı binalara, dükkanlara, iş yerlerine uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir.

Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision (owv) baskıya çok sık rastlanmaktadır. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak da kullanılır.

“Yanmar” Vanvejin One Way Vision Çalışmamız

Yanmar şirketine yaptığımız Vanvejin çalışmamız başlamadan önce ve bittikten sonraki hali. Geç saate bittiğinden dolayı resim karanlıkta çekilmiştir.

Yenievim Vanvejin One Way Vision Çlaışması

Ümraniye de aşırı yoğun cadde olmasından dolayı akşam saatlerinde alınan çalışma izini sonra Yenievim Vannejin çalışmamız.

Maltepe Fındıklı Yücel Petshop Vanvejin One Way Vision Çalışmamız

Piyasanın En Uygun Fiyatlı One Way Vision Vanvejin Baskı

Uygun fiyat ve kaliteli  one way vision (owv) Vanvejin baskı işinizi bize bırakın. Fiyat konusunda ve kalite hususunda içiniz rahat olsun. Dükkanınızın, iş yerinizin vanvejin çalışmalarını itina ile yapabiliriz. Çizim, resim, görsel konusunda endişeniz olmasın. Her türlü “Way Vision Vanvejin Baskı” hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Katal Pendik ve Tüm İstanbul Bölgesi

Vanvejin baskı hizmeti yerimiz Kartal ve Pendik arasında bulunmaktadır. İstanbul genelinede sorunsuz Vanvejin baskı hizmeti sunmaktayız. Ölçü konusunda bizde gelip alabiliriz veya elinizde ölçü ile bizi arayarak fiyat ve görsel konusunda destek alabilirsiniz.

Vanvejin Kaplama

Vanvejin cam giydirme, delikli cam kaplama, cam baskı gibi unvan taşıyan vanvejin baskı işlerinizi bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Diğer Çalışmalarımız

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.