Tekstil Frame Kasa Işıklı Tekstil Çerçeve Çalışması

30.06.2020
244
Tekstil Frame Kasa Işıklı Tekstil Çerçeve Çalışması

IŞIKLI TEKSTİL FRAME KASA (ÇERÇEVE)

Tekstil kasa halk arasında daha çok ışıklı kasa, çerçeve olarak bilinmektedir. Alüminyum dan yapılan çerçeve içine ışıklandırma (led) döşenerek hazırlanır. Djital baskı tekstil ürününün kenarlarına yapıla fitil sayesinde montajı kolayca yapılır. UV baskı makineleri sayesinde, özel kumaşı üzerine istediğiniz görsel basılır. Bu tür çalışmaşlarınız için sadece ölçü bildirip, sipariş verebilirsiniz.

IŞIKLI TEKSTİL KASA ÇALIŞMALARI

İSTANBUL KARTAL IŞIKLI TEKSTİL ALÜMİNYUM KASA

İstanbul kartal da bulunan iş yerimizde Tekstil ışıklı kasa yapımı ve montajı müşterilerimize sunmaktayız. İş yeriniz için, ofisiniz için dilediğiniz alana tekstil ışıklı kasa yapımı için bizimle irtibata geçerek çalışma sağlayabiliriz. Acarkent te bulunan california motors‘a yaptığımız tekstil frame kasa çalışmalarımız görsellerdedir.

IŞIKLI TEKSTİLBOX

 ışıklı tekstilbox

Işıklı tekstil frame kasalar hem pratik, uygun maliyetli ve görselleri kolayca değişenbilen özelliğe sahiptir. Işıklı tekstilbox görünüm ve beğeni olarak da çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Berger kumaş üzerine ve  led aydınlatma ile harika bir görüntü elde etmektedir.

Diğer Çalışmalarımız

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.