Şeffaf pleksi üzerine lazer kesim ve tarama çalışmamız

01.09.2020
237
Şeffaf pleksi üzerine lazer kesim ve tarama çalışmamız

Pleksi üzerine muhteşem tarama ve kesim çalışmaları için bize ulaşın.

Her türlü boyutta pleksi malzemeleriniz üzerine kesim ve tarama yöntemi ile dilediğiniz resimi çizerek güzel, şık ışıklı ışıksız görsel görünüm elde edebilirsiniz.

Şeffaf pleksi üzerine bir kaç kesim ve tarama çalışmalarımız (Işıklı Işıksız)

Vektörel çizim yöntemi ile siz resminizi + yazınızı belirleyin biz lazer tarama işinizi gerçekleştirelim. Resimlerdede gördüğünüz gibi en ince detaylara kadar çok başarılı pleksi lazer tarama işlemi gerçekleşmektedir.

Endüstri de göz bebeği hale gelen lazer kesim ve tarama işlemi sonucunda marka ve logonuz en dikkat çekici şekilde tasarıma sahip oluyor.

Pleksi üzeri lazer kesim ve tarama yöntemi sayesinde firmanızın daha çok öne çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. 1. sınıf kaliteli ürünlerle hazırlanan kesim ve tarama işleriniz oldukça uzun ömürlü olabilmektedir. İstanbul genelinde lazer kesim tarama alanında sayılı hizmet veren firmalar arasında oldukça başarılı olduğumuzu yaptıracağınız örnek çalışmada sizde farkedeceksiniz. Uygun fiyat ve kaliteli lazer kesim tarama işi bizim işimiz.

Pleksi kesim ve tarama yöntemi ile neler yapılabilir?

Pleksi tarama ve kesim yöntemi ile çok sayıda farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerin bazılarını şöyle söyleyebiliriz. Masa üzeri isimlik, resimlik çerçeve modelleri, hediyelik eşya gibi farklı stillerde lazer kesim işlerinizi yapabiliriz.

Diğer Çalışmalarımız

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.