Kumlu – Buzlu Folyo Kaplama Çalışması

20.10.2020
133
Kumlu – Buzlu Folyo Kaplama Çalışması

Kumlu – Buzlu Folyo Kaplama; Kumlu buzlu folyo kaplama kaliteli bir malzeme olmasının yanı sıra kullanıldığı ortamlara şık bir görüntü katmaktadır.

Ayrıca ekonomik ve de düşük maliyetli malzemeler olduğu için son zamanlarda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Kumlu Buzlu Folyo Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Kumlu buzlu folyo kaplama birbirinden farklı renklerde ve görsel efektlerde ya da grafik desenleri ile ev, ofis, iş yerleri Avm’ler gibi bir çok cam yüzeyleri süslemektedir.

Kullanıldıkları alanlarda son derece hoş ve de dikkat çekici bir tasarım görünümü kazandırırlar. Aynı zamanda kumlu buzlu folyo kaplamalar iş yerlerinde özel alanlar oluşturmak için de tercih edilebilir.

Kumlu Buzlu Folyo Kaplama Hakkında

Üretim aşamasında birbirinden farklı ölçüler kullanılmaktadır. Camdan üretilen filmlerin ham maddesi genellikle su bazlıdır. Yani kanserojen maddeler içermez. Kullanıldıkları ortamları çok daha sağlıklı hale getirirler.

Uzun süreli kullanımlarda dahi olumsuz hava koşullarından etkilenmeleri söz konusu değildir. Kumlu buz folyo kaplamalar oldukça geniş bir kullanım alanı edinmiştir. Ancak genel olarak evlerin banyolarında kendilerine kullanım alanı edinmiştir.

Evine Kumlu Folyo Kaplama

Kumlu buz folyo kaplama banyoların yanı sıra evlerin çeşitli bölmelerinde dekoratif bir malzeme olarak da tercih edilebilir.

Dekoratif olarak kullanılmasına ek olarak ise kumlu buz folyo kaplama kimi zaman klasik kapı camlarında kimi zamanlarda da iş yerlerini bölmelere ayırmak için kullanılmaktadır.

Kumlu – Buzlu Folya Kaplama Çalışmasına Ait Resimler

Cama Buzlu Folyo

Cama buzlu folyo uygulamasını en uygun fiyat ve kalitede yaptırmak istiyorsanız bizimle temas kurmadan karar vermeyin. Cam alanlara kumlu ve buzlu folyo kaplamasında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle cama buzlu folya düşünüyorsanız bizi aramalısınız.

Diğer Çalışmalarımız

Evime Buzlu Folyo Yaptırmak İstiyorum Mümkünmü?

Evet mümkündür. Yazımızdada belirttiğimiz gibi cama buzlu folyo kaplama çalışması ile evinizdede oldukça başarılı, güzel çalışmalar elde edebilirsiniz.

Kumlu Folyo Hakkında Fiyat Öğrenmek İstiyorum

Fiyat bilgisi metre kareye göre değişim göstermesinden dolayı 0546 820 6161 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumlu folyo, buzlu folyo kaplama, cama buzlu folyo kaplaması, kumlu folyo kartal, kumlu folyo yaptırma istanbul

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.